zarobki avon

Dzięki temu że jesteś w Avon zyskujesz zniżki na produkty. Możesz kupować kosmetyki na własny użytek, ale także sprzedać je znajomym, czy rodzinie w cenach katalogowych i na tym zarabiać. Im większe zamówienie złożysz, tym korzystniejszy rabat otrzymasz. Maksymalnie może to być nawet 45%. Oprócz gotówki zyskujesz także z Avon dodatkowe produkty, które możesz zachować dla siebie lub sprzedać w promocyjnej cenie swoim klientom. Twoje zarobki zależą tylko wyłącznie od Twojego zaangażowania.

Rabaty AVON

Ostateczna cena jaką płacisz w Avon za produkty uzależniona jest od Twojego rabatu. Zniżki w Avon przedstawia grafika na zdjęciu obok. Rabaty naliczone są w zależności od tego, jak duże zrobisz zamówienie, im większe tym korzystniejszy rabat. Oprócz tego warto korzystać z ciekawych ofert promocyjnych, które dostępne są tylko dla konsultantek. Można także odbierać nagrody za zamówienia, oraz korzystać ze specjalnych ofert promocyjnych które znajdziesz w swoim klubie AVON. Dodatkowe oferty promocyjne pokazane są w magazynie FOCUS, z którym każda konsultantka powinna się zapoznać, bo w nim są właśnie rabaty aż do 45%.

rabaty-avon

avon

Będąc w Avon zyskujesz i zarabiasz. Skorzystaj z programu dla nowych osób i odbierz nagrody wartości 1042zł. Złóż w 3 pierwszych kampaniach zamówienie na kwotę: 200zł, 150zł, 150zł, a w 3 kolejnych na kwotę minimum 300zł i odbierz nagrodę specjalną, czyli ekspres do kawy marki Krups. Bycie w Avon to same korzyści, tutaj nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.

prezent-powitalny

OSZCZĘDZASZ

Jako Konsultantka Avon zyskujesz nie tylko rabat. To doskonały sposób, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Składając zamówienie przez klub Avon otrzymujesz rabat aż do 45%, a paczkę możesz zamówić w dowolne miejsce.

ZARABIASZ

Będąc konsultantką Avon zarabiasz już od pierwszego zamówienia. Kupuj produkty z rabatem, a sprzedawaj w cenach katalogowych. To doskonały sposób na podreperowanie domowego budżetu.

KORZYSTASZ

Jako konsultantka Avon otrzymujesz dodatkowe korzyści. Możesz kupować produkty przedpremierowo w promocyjnych cenach. Masz możliwość korzystania z ofert niedostępnych dla klientów.

ROZWIJASZ SIĘ

Avon daje możliwość szkoleń i rozwoju. Zostań liderem sprzedaży i buduj swój zespół konsultantek. Zarabiaj jeszcze więcej, rozwijaj się i bądź swoim własnym szefem.

tps-avon

Praca konsultantki

DZIAŁAJ W AVON

Dowiedz się więcej na temat pracy jako konsultantka Avon. Rozwijaj swoje umiejętności sprzedażowe dzięki darmowym szkoleniom i zyskaj jeszcze więcej klientów. Bycie  konsultantką to dla Ciebie za mało? Chcesz się sprawdzić w zarządzaniu zespołem? Zostań Liderem i buduj swój własny zespół.

ROZWIJAJ SIĘ

Dzięki AVON możesz zyskać nie tylko dodatkową gotówkę, ale także pracę która przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji. Jako konsultantka korzystasz ze wszelkich przywilejów, w tym z darmowych szkoleń, które pomogą Ci być jeszcze lepszym w tym co robisz. Dzięki pracy w Avon możesz także rozwinąć skrzydła i sprawdzić się w zarządzaniu zespołem jako lider. To doskonały sposób, aby stać się niezależnym finansowo i zawsze mieć swoją gotówkę.

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ

zarabiaj z avon

BIZNES

ZOSTAŃ LIDEREM AVON I ZARABIAJ

Poznaj dodatkowe możliwości rozwoju w AVON i zostań liderem aby zarabiać jeszcze więcej.

konsultantka-avon