lider avon

Jeżeli chcesz rozwijać się z Avon dołącz do grona liderów sprzedaży. Zarządzaj swoim własnym zespołem, motywuj go do sprzedaży i ciesz się dodatkową gotówką. Będąc liderem Avon zarabiasz według specjalnie przygotowanego programu motywującego, który jest niezwykle korzystny.

BUDUJ ZESPÓŁ

Jeżeli chcesz rozwijać się z Avon dołącz do grona liderów sprzedaży. Zarządzaj swoim własnym zespołem, motywuj go do sprzedaży i ciesz się dodatkową gotówką. Będąc liderem Avon zarabiasz według specjalnie przygotowanego programu motywującego, który jest niezwykle korzystny.

konsultantka-avon

biznes

W AVON możesz działać całkowicie niezależnie jako lider sprzedaży. To bardzo prosty model biznesowy, który pozwoli ci na niezależność finansową. To od Ciebie zależy w jaki sposób będziesz działać. Możesz do tego wykorzystać wszystkie znane Ci narzędzia w tym media społecznościowe, strony internetowe, czy portale ogłoszeniowe. Twoje zaangażowanie zaowocuje dodatkowym wynagrodzeniem, które jest niezwykle korzystne.

prezent-powitalny

BUDUJESZ ZESPÓŁ

Twórz swój własny zespół i zapraszaj do niego inne osoby. Im więcej konsultantek wprowadzisz, tym większa szansa na duży zarobek. Pamiętaj, to od Twojego zaangażowania zależy sukces Twój i Twojego zespołu.

ZARABIASZ WIĘCEJ

Twoje zarobki jako lidera uzależnione są od obrotu Twojego zespołu. Możesz zarobić całkiem sporą gotówkę motywując swój zespół i odbierając bonusy. Poniższa tabelka dokładnie obrazuje zarobki lidera sprzedaży.

POZNAJESZ LUDZI

Lider sprzedaży to osoba, która ma nieustanny kontakt z innymi osobami. To praca, która pozwoli Ci poznawać nowych ludzi każdego dnia. Jeżeli tylko jesteś osobą towarzyską, to z pewnością praca w Avon będzie dla ciebie przyjemnością.

ROZWIJASZ SIĘ

Będąc liderem Avon codziennie rozwijasz siebie i swój zespół. Dzięki realizacji celów, awansujesz na coraz to wyższe poziomy, co wiąże się naturalnie z większym wynagrodzeniem.

blank

Praca Lidera

Pierwsze kroki

Zarejestruj się jako konsultantka na naszej stornie internetowej, a następnie złóż zamówienie na kwotę powyżej 200zł. To pozwoli rozpocząć Twoją przygodę lidera Avon. Jeżeli masz firmę, możesz współpracować na zasadzie działalności gospodarczej lub podpisać umowę zlecenie.

Program na Start

Będąc liderem, przez pierwsze 12 miesięcy współpracy bierzesz udział w specjalnym programie na start, który pozwoli Ci zarobić dodatkową gotówkę. Od Twojego zaangażowania zależy czy i jakie bonusy odbierzesz. Sprawdź tabelkę i zobacz co musisz zrobić, aby zdobyć jak najwyższe poziomy. Kwoty są naprawdę imponujące, a najważniejsze jest to, że są na wyciągnięcie ręki.

program dla nowych liderów

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ

zarabiaj z avon

AVON

DOŁĄCZ DO  NAS

Załóż bezpłatne konto w AVON i ciesz się rabatami i zyskaj dodatkowe korzyści przeznaczone dla konsultantek AVON.

AVON_banner_reklamowy